Fabryka Ossera

Przybyszewskiego 85
Stan obiektu: 
Katastrofalny
Właściciel: 
Mapka - lokalizacja: 
Najbliższe: 
Data powstania: 
1903
Opis i Historia: 

Górująca nad sąsiadującą zabudową fabryka Ossera powstała w 1903r. Po II WŚ znana jako Fabryka Osprzętu Samochodowego "POLMO".

Obecny stan budynku: 

Po przejściu w ręce prywatne ustawicznie rozkradana przez zbieraczy metali. Złomiarze zdołali nawet skraść olbrzymi zbiornik wodny znajdujący się kiedyś w najwyższej kondygnacji wieży.

Wydarzenia i działania: 
Kwiecień 2018

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym Waldemara Dzionek prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Waldemar Dzionek Dom Handlowy Valdi w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Warszawie ogłosił przetarg na sprzedaż prawa wieczystego użytkowania gruntu i własności budynków nieruchomości położonej w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 85-89, obręb G-5, nr działki 56/9, dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, XVI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW o nr LD1M/00086869/9.

Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym dnia 14 maja 2018 r., w budynku Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie X Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych przy ul. Czerniakowskiej 100 A w sali nr 14, o godzinie 10.00.

31.12.2018

Warszawska spółka giełdowa Starhedge zapowiada rewitalizację zabytkowej przędzalni Adama Ossera

Czegoś tu brakuje?

Jeżeli powyższy tekst zawiera błędy lub informacja jest niekompletna, powiadom nas o tym w komentarzach poniżej lub przez formularz kontaktowy.

Zdjęcia: